VENUS reality


 

Jsme realitní kancelář VENUS reality a nabízíme Vám nemovitosti k prodeji a pronájmu v kategoriích byty, domy, rekreační objekty, objekty k podnikání, pozemky a ostatní nemovitosti. Na realitním trhu působíme již od roku 1993. Sídlíme na pěší zóně města Hradec Králové.

Pokud si nevyberete z naší nabídky nebo byste rádi prodali či pronajali Vaši nemovitost prostřednictvím naší kanceláře, stačí vyplnit krátký formulář a budeme Vás kontaktovat.


Hledat podle značky      (značka N0xxx)

výběr z celkové nabídky

pronájem
Hradec Králové
Nabízíme pronájem pěkného bytu 2+1 (89 m²) v centru města v ulici Čelakovského - Hradec Králové...
9.000 Kč/měsíc/obj.
pronájem
Hradec Králové
Nabízíme pronájem bytu 2+kk (52 m²) v centru - ulice M. D. Rettigové - Hradec Králové. Podlahov...
8.000 Kč/měsíc/obj.
prodej
Hradec Králové
Nabízíme prodej komerčních (stavebních) pozemků o výměře 2.604 m² - ulice Brněnská - Hradec Krá...
3.000 Kč/m2
fotografie není k dispozici
...
-

 


 
ZAJISTÍME VÁM PRODEJ, KOUPI nebo PRONÁJEM NEMOVITOSTI

Podrobnosti o nemovitosti

Komerční budova 1.132 m2 - ul. Pardubická - Hradec Králové

pronájem


Značka: N1253
Kraj: Královehradecký
Okres: Hradec Králové
Obec: Hradec Králové
Část obce: Kukleny
 
pronajato
Nabízíme pronájem reprezentativních obchodních, kancelářských a skladových prostor o výměře 1.132 m2 v ulici Pardubická - Hradec Králové. Jedná se o samostatnou, moderní budovu z roku 2018, která má jedno podzemní a tři nadzemní podlaží. Ze suterénu do přízemí je k dispozici nákladní výtah. Dispozice - 1. PP: chodba a sklady s nákladním výtahem; 1. NP: chodba, prodejní prostory s výlohou; 2. NP a 3. NP: prostory kanceláří, které lze individuálně přepažit. K prostorám náleží na patře toalety, úklidová místnost a kuchyňka. Technické připojení k internetu je připraveno a stačí si vybrat poskytovatele. K dispozici je před budovou 17 parkovacích míst. Platby měsíčně: nájem + zálohy na energie 6.000 Kč a služby za 6.000 Kč + DPH (služby provádí plátce DPH): venkovní úklid léto + zima, sekání travnatých ploch, 110 l nádoba na komunální odpad + tříděný odpad, poštovní schránka a EZS napojený na pult centrální ochrany. Dále vratná jistota ve výši jednoho měsíčního nájmu (možnost rozložení do pěti splátek) a provize zprostředkovateli 30 tis. Kč + DPH. Energetická náročnost budovy má hodnotu B. Objekt je v části obce Kukleny s dobrou dostupností dálnice. Vhodné pro sídlo firmy např. z oboru zdravotnictví, IT, finančnictví, projektování. Vlastník objektu není plátce DPH. Vedle objektu je k dispozici pronájem nového rodinného domu za 19.000 Kč/měsíc + energie. Vše volné ihned!
Plocha celkem: 1132 m2
Počet NP: 3
Počet PP: 1
Konstrukce: smíšená
Stav objektu: novostavba z roku 2018
Vlastnictví: ve vlastnictví
Plyn: ano
Elektřina: 220 V
Voda: vodovod
Kanalizace: ano
Topení: ÚT plynové
Sklep: ano
Výtah: ano
Bezbariérovost: ANO, jen v přízemí

Galerie fotografií
nahoru